Aydemir Akbaş’tan çok konuşulacak sözler: Eşim ölürse 20’lik birini alırım

Bu zamana kadar sayısız film ve dizide rol alan Aydemir Akbaş, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 1964 yılında nikah masasına oturduğu tiyatro oyuncusu Beyhan Benek’le iki kez boşanmış ve üçüncü kez evlenen Akbaş, çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

“EŞİM OLMAZSA 20’LİK ALIRIM”

Evliliğiyle ilgili konuşan usta oyuncu, “Allah geçinden versin ama eşim Beyhan olmazsa 20’lik alırım. Ben yaşlılarla dolaşmadım. Hayatım boyunca da dolaşmam. Hep istiyorum yanımda genç kızlar olsun. Beyhan gibi bir kadınla olduktan sonra başka kadınla olmak hafif kalıyor” dedi.

“Eğer Beyhan’la evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi Nebahat Çehre olurdu” sözlerinin hatırlatılması üzerine sözlerine devam eden Akbaş, “Beyhan’la evlenmeseydim hanımefendi, evine düşkün bir kadın varsa o da Nebahat Çehre’dir dedim. Çok düzgün bir insan. Evini gidip bir gezin! Müze gibi çok temiz, titiz. Ama benim için de Beyhan için de Nebahat Çehre dünyanın en şansız kadınlarından biri… Beyhan bu açıklamalarıma bozulmaz. Eşim bana hep ‘erkeksin yaparsın, yapacaksan da ben klasımda biriyle yap’ der” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.